Jump to content
Geekforum.cz

[Trapas roku 2013 #1] Dema Xbox One na E3 poháněla GeForce GTX!


EeRa
 Share

Recommended Posts

To se nepovedlo: Všechna dema na výstavě E3 co měla být z Xbox One, byla spuštěna na desktopu s GeForce GTX.

 

_1371234074.jpg

 

Tak tohle je opravdu faux-pas jako "noha". Microsoft na výstavě E3 v přednášce prohlásil, že po ní je možné si prohlédnout dema běžící na hardware Xbox One. Jak se ale zdá, Microsoft prvním vzorkům konzole moc nevěří a nebo je možná funkční ani nemá. Byla to totiž velká lež, všechna dema a hry totiž běžely na běžných PC a to dokonce s grafikou od Nvidia! Jak říká první obrázek: Při hraní se novináři z magazínu US Gamers hra zhroutila a spadla do Windows 7, kde bylo jasné, že hrál na počítači od Hewlett Packard, sériovém stroji. Kromě toho, že Microsoft lhal o povaze strojů s demy, je vtipný také fakt, že systém s demy jede na Windows 7. To o něčem vypovídá, že? Microsoft Xbox One má totiž běžet na Windows 8. Tedy spíš na Windows 8.1. Microsoft nám tím sám přiznává, že Windows 8 nejsou to pravé, sám si je na prezentační počítače nedal.

 

_1371234169.jpg

 

Nápis hlásá hrdě: Xbox One ... ale není to Xbox One ale běžné PC schované ve skříni.

 

_1371234242.jpg

 

.. a tady ho máme. Šlo o počítač s procesorem Intel a grafikou GeForce GTX. na druhou stranu je to ale dobrá zpráva, hry z Xboxu budou možná lépe běžet na Nvidia grafikách než na samotném Xboxu :)

 

PS. Na druhou stranu ale nejde o nic výjimečného, hardware asi pět měsíců před uvedením není ještě ve fázi aby byl schopen dema spouštět, podobné to bylo před několika lety, kdy Microsoft ukazovat dema na Xbox 360. Ta běžela na počítačích Apple. Že něco není v pořádku ale dokládá fakt, že konkurenční Sony má vyjít ve stejnou dobu a všechny dema na E3 byla spuštěna na skutečných prototypech PS4. To už stojí za trochu posměšných článků na účet Microsoftu.

 

Autor: Z. Obermaier

Zdroj: http://pctuning.tyden.cz/

Link to comment
Share on other sites

"To o něčem vypovídá, že? Microsoft Xbox One má totiž běžet na Windows 8. Tedy spíš na Windows 8.1. Microsoft nám tím sám přiznává, že Windows 8 nejsou to pravé, sám si je na prezentační počítače nedal."

 

Určitě ti technici řešili co v tom počítači je :D... Prostě vzali první PC co našli a hodili to na to. Takže jedinej kdo se k něčemu přiznává je autor ke svojí demenci... Ať žije bulvár.

Link to comment
Share on other sites

Tak já bych to zas tak nehrotil. Přece jen můžou mít ty prototypy ne extra funkční. Já nevidim rozdíl hrát na Xboxovým ovladači na PC ještě k tomu, když hraju Xboxovou hru. Jo, je to sviňárna, ale co víte, jak to bude vypadat až to bude finální produkt :) Třeba to za ty 100$ navíc oproti PS4 stát bude, kdo ví. ... Nebo taky třeba nebude :D

Link to comment
Share on other sites

Nevím, proč je nazýváš "Mrkvošitem", Sám doma určitě jedeš přitom na woknech ;) Takže nechápu na co si stěžuješ, až uděláš sám něco lepšího než Microsoft, tak si tímhle způsobem můžeš mluvit. :)

 

Už něco lepšího je, jmenuje se to Linux, to že je používám je z prostého důvodu, Linux nemá takovou podporu.

 

A mrkvošit je nazývám za ty faily co předváděj, ty si je nazývej "Microsoft", Ari "M$" nebo to bylo opačně ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Linux nemá takovou podporu.

Jde vidět že o Linuxu víš asi tolik jako o Microsoftu. Neplácej tu kraviny a přestaň se tu ohánět zbytečně silnými slovy, jinak ty tvoje posty promažu, zbytečně flamuješ a tvé posty postrádají jakoukoliv informační hodnotu.

 

Jestli máš s Microsoftem takovej problém jak tu píšeš, založ si ve flame hall topic, a tam si nadávej do aleluja, ale od toho je flame hall, ne HW Sekce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...