Jump to content
Geekforum.cz

odysey

Moderátor
 • Posts

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Everything posted by odysey

 1. odysey

  Web pro OC

  Chceš to na WP jo?
 2. odysey

  2017

  Hele speciální plány mám, rozjed pořádně internetovou TV pro svůj projekt obscuro.cz, pracuju na rádiovém pořadu, a zkusit se zdokonalit na RHEL distrách a dostat se do RedHatu
 3. Tak už tam prodávám procesor, snad ho někdo koupí kurde Webu jako takovému není moc co vytknout, funguje to jen možná jiné barvičky ta azurová mi nejde po chuti A určitě přeložit ty AJ texty při registraci/přihlášení
 4. odysey

  Web pro OC

  Čus a googlem si nic nenašel? Ja bych možná něco na disku vyhrabal, ale byla by to starší templata tak z roku 2014..
 5. Díky :-) Zatím poprvé co sem ale viděl v doporučené sestavě serverový procesor
 6. Sorry, to sem uplně přehlédl - do těch 20k idealně. EDIT: Ale znáš to, čím méně tím lépe :-D
 7. Windows nemám, mno hlasitost..Určitě to nemusí být nejtišejší PC na světě, ale taky nemusí znít jako letadlo při zátěži
 8. Ahoj - máte nějaký tip na PC sestavu čistě Case a Střeva na úpravu obrázků ve photoshopu. Požadavky jsou jednoduché..vesměs rychlý chod Windows 10 a Photoshopu, rychlé zpracování velkých obrázků. (úprava RAW fotek). Nebude na hry, ale nevím jestli integrovaná grafika, nebude problém pro chod systému. Něco bych samozřejmě dokázal sestavit, ale vím, že jsou tu lidi, kteří se o to zajímají blíže, tak proč si nenechat poradit :-)
 9. R Rozumím ti. Ale doporučuju odstranit toho usera [email protected]:test .. Henzigo to jen tak z hecu zkoušel :-) Každopádně se přiznám, že kredit systém nemám fakt rád.. Je mi to takové nesympatické.
 10. Ahoj, přiznám se, že jsem k tomuto VPS docela skeptický. Né že by jsem měl něco proti mladým podnikavcům (viz. tvuj avatar zde) ale po zkušenostech s BuboSkladem (bubocloud) mam poměrně nedůvěru v mladé techniky. Proto se ptám, jaké projekty hostujete? A jak dlouho fungujete. Nedaří se mi pořádně nic najít na googlu a nemáte ani FB stránky, kde by sme so mohli číst realné recenze.
 11. odysey

  Pokémon GO

  Nemám rád takove hyped beta hry. Navíc hráči se zavazují nintendu dávat jim informace o své poloze (logicky) a taky záznamy z kamer na telefon.
 12. Kde je vůle, tam je i cesta. Všechny z těch 3 možností co jsi uvedl jde ojebat. Mohl bych tu vše rozepsat, ale sem na to poměrně líný, jelikož jak říká Jamira. Jsou kvanta informací, která se dají spracovat. Obrovská kvanta.
 13. VPS budu brzo potřebovat, škoda, že mi banka nepodporuje platby do zahraničí zdarma ..
 14. odysey

  Diablo 3 - postavy

  Mě to nějak přestalo bavit ve 3 aktu od té doby jsem to nezapl :-D skoro 3/4 roku
 15. odysey

  Diablo 3 - postavy

  Ještě sem ani nedohrál klasickej D3
 16. dejme tomu rozmězí 13-15k tedy čistě skříň.
 17. Periferie moc neřeš, ty jsou k dispozici Leda ten monitor, teoreticky nějaky vhodný vybrat by nebylo na škodu. Ale většinou se tvoří propagační grafika tiskovin atd, tudíž občas tam je 20 vrstev, občas 5. Hodně se využívají fonty, a štětce a práce s texturami v HD. U toho PC nejde ani tak o hlučnost jako o rychlost, ale zase vyloženě nemusí jít slyšet jako raketa :-) Jinak hry podobné jako Smite.
 18. Ahoj, mladá už má plné zuby tvoření ve photoshopu na notesu, tak sem se zde chtěl zeptat na PC sestavu, která by vlastně plnila funkční občasné herní sestavy, ale zejména PC, které by sloužilo pro pohánění PS. Finanční strop zatím není, ale čím levnější, tím lépe Díky za tipy.
 19. Už sem hrál, skvělá hra Doporučuju.
 20. Ano chápeš správně A on spíš hučí můj větrák na procáku, jelikož je přímo pod dírkama, které jsou nahoře z pudorysu. Jinak ano je tam jen jeden ventilator, nevím kam bych měl prcnout druhy teda. .
 21. Já mám tuhle..jen s red led Docela spokojenost, jen docela hlučí.
×
×
 • Create New...