Jump to content
Geekforum.cz

LMRig

HW Helper
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

LMRig last won the day on January 9 2017

LMRig had the most liked content!

About LMRig

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/21/1994

Contact Methods

 • Skype
  Na vyžádání

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  GF, moto, PC (HW, OC)
 1. LMRig

  Geekbazar.cz

  Já to myslel k hodnocení prodejce, aby bylo vidět, že si ho nedal sám ten prodejce.
 2. LMRig

  Geekbazar.cz

  Nechybí tam to nejdůležitější? Komentáře k prodejci? Samozřejmě s nějakou ochranou proti psaní komentářů samotným prodejcem - bazoš má třeba část IP u příspěvku. Možná by pomohla i kontrola emailu pro potvrzení ≠ jako onoho prodejce. Jinak mi ještě přijde, že kromě vyhledávání a loga, má všechno strašně velké písmo a je to jako jedna velká stránka a trochu se v tom ztrácím. Méně důležité věci bych dal menší. K funkcím - přidal bych kolonku poštovné, jak máš modré Cena, tak pod to povinnost zadat poštovné, které se zobrazí pod tím, když to bude osobně, tak buď 0 nebo nápis Osobně. Nejlépe i záruka, případně stav - klidně až v rozkliknutém inzerátu - také povinně. Dál by určitě v seznamu inzerátů měla být minimálně lokace, odkud je prodejce/zboží. Tunning přepiš na Tuning . Tohodle se nemůžu zbavit: https://i.gyazo.com/...a2f8a66069a.png Možnost přehazovat již nahrané obrázky by se taky hodila (aby to bylo lepší jak bazoš), když jsem to zkusil, objevilo se právě okno ze screenu. Dál pak toto: https://i.gyazo.com/3bb1fff29f4bc4f6a84ecee1f2ff6137.png Nějaký název se slovem PC a bazar nebo tak nebyl volný? Myslím, že by se to líp ujalo a vyhledávalo.
 3. Pokud by se jednalo o velké projekty např. i s CADem, tak se dá na ebay.de pořídit repasovaný workstation, kde jsou ty xeony dva + quadro za nějakých 10000,- .
 4. Je to i7 bez pár instrukcí, integrovaného grafického jádra a pár MHz dolu. Běžně doporučovaný (co se týká Haswellu).
 5. https://www.czc.cz/ec7rc1jca2ikqalpoc0484ip2b/seznam Windows na aukru/ebay za 250/150Kč.
 6. A já se zapomněl zeptat, o jaký Photoshop jde?
 7. Bez ceny se nepohneme. Můžu ti poslat workstation za 200k nebo taky PC za 20k .
 8. Zdravím, nejdůležitější je, kolik to má stát a zda už ten Windows máš. Co ticho? Je to jedno nebo?
 9. Hyper, Hexa+ jsou dostačující na low end sestavu. Gigabyte nemá vůbec žádné mínus, oproti jiným. Hlučnější chladič pro mě není mínus, to je o prioritách kupujícího.
 10. Na TS bohemii ji mají do 2 týdnů (Gainward 1060) za 7600,- . Nvidia se nikdy nebude rovnat ceně AMD, Sapphire RX480 je za 6500,- předobjednávky. Za mě tedy určitě RX.
 11. 1060 se určitě nevyplatí. Záleží, jestli je nutné hrát na ultra (v tom případě bazar - 980/980Ti nebo nová 1070) a pokud ne, postačí i ta 480. Vyplatí, pokud máš peníze na hry, protože warez je od minulého roku trochu out - ochrana Denuvo na skoro všech nových hrách.
 12. Dovolím si upozornit, že Define R4 pomalu ale jistě mizí z trhu, doporučuji tedy těm, kteří by chtěli opravdu tichou skříň - kupte dokud je. Takto tiché skříně se pak pohybují až ve vyšší cenové hladině (např. H440, R5 bohužel není tak tichá).
 13. Aktualizováno kvůli novým GK.
 14. LMRig

  Multimedialni PC

  Není tam moc co měnit.
 15. LMRig

  Multimedialni PC

  Levněji to nemá cenu... http://www.czc.cz/0gjlh3lumkjpcb4fu2bag6oqde/seznam Ani tak to není nic moc. Ale stačí to.
×