Jump to content
Geekforum.cz

LMRig

HW Helper
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

LMRig last won the day on January 18

LMRig had the most liked content!

About LMRig

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/21/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  GF, moto, PC (HW, OC)

Contact Methods

 • Skype
  Na vyžádání

Recent Profile Visitors

1,360 profile views
 1. Ale ne, na webtrhu jste se o něčem bavili, co se týče domén a hostingu, já to tak nějak pochopil, že taky nabizíš. A o tom WP Hosting jsem se ptal, jestli na web s wordpressem je stále WP Hosting (dříve tomu tak bylo) jeden z nejlevnějších a přitom ok.
 2. Aha, to jsem asi špatně pochopil z toho příspěvku. Platí stále že pro wordpress ideálně WP Hosting?
 3. Superfaktura se platí po propojení s jejich webem. Stejně jako iDoklad, Fakturoid a nevím co ještě. Ono jich je tam hodně free, ale chybí právě ta daň. Edit: Ještě jsem se tam dočetl, že nabízíš doménu i s hostingem?
 4. Ahoj, dlouho jsme se "neviděli" . Občas to tu zkouknu, ale teď jsem projížděl webtrh fórum a narazil jsem tam na Wladdass-e, tak mě napadlo zeptat se ještě tady. Prošel jsem snad úplně všechny pluginy na faktury a nenašel nic, co by plátci DPH umožnilo vložit do faktury vše potřebné, nejvíc je asi problém daň na každém řádku se zbožím a základ daně. Neví někdo o něčem free nebo s lifetime licencí? Díky moc. PS: to byl vtip - Wladass* , líbil se mi příspěvek o Waldassovi
 5. Já to myslel k hodnocení prodejce, aby bylo vidět, že si ho nedal sám ten prodejce.
 6. Nechybí tam to nejdůležitější? Komentáře k prodejci? Samozřejmě s nějakou ochranou proti psaní komentářů samotným prodejcem - bazoš má třeba část IP u příspěvku. Možná by pomohla i kontrola emailu pro potvrzení ≠ jako onoho prodejce. Jinak mi ještě přijde, že kromě vyhledávání a loga, má všechno strašně velké písmo a je to jako jedna velká stránka a trochu se v tom ztrácím. Méně důležité věci bych dal menší. K funkcím - přidal bych kolonku poštovné, jak máš modré Cena, tak pod to povinnost zadat poštovné, které se zobrazí pod tím, když to bude osobně, tak buď 0 nebo nápis Osobně.
 7. Pokud by se jednalo o velké projekty např. i s CADem, tak se dá na ebay.de pořídit repasovaný workstation, kde jsou ty xeony dva + quadro za nějakých 10000,- .
 8. Je to i7 bez pár instrukcí, integrovaného grafického jádra a pár MHz dolu. Běžně doporučovaný (co se týká Haswellu).
 9. https://www.czc.cz/ec7rc1jca2ikqalpoc0484ip2b/seznam Windows na aukru/ebay za 250/150Kč.
 10. A já se zapomněl zeptat, o jaký Photoshop jde?
 11. Bez ceny se nepohneme. Můžu ti poslat workstation za 200k nebo taky PC za 20k .
 12. Zdravím, nejdůležitější je, kolik to má stát a zda už ten Windows máš. Co ticho? Je to jedno nebo?
 13. Hyper, Hexa+ jsou dostačující na low end sestavu. Gigabyte nemá vůbec žádné mínus, oproti jiným. Hlučnější chladič pro mě není mínus, to je o prioritách kupujícího.
 14. Na TS bohemii ji mají do 2 týdnů (Gainward 1060) za 7600,- . Nvidia se nikdy nebude rovnat ceně AMD, Sapphire RX480 je za 6500,- předobjednávky. Za mě tedy určitě RX.
 15. 1060 se určitě nevyplatí. Záleží, jestli je nutné hrát na ultra (v tom případě bazar - 980/980Ti nebo nová 1070) a pokud ne, postačí i ta 480. Vyplatí, pokud máš peníze na hry, protože warez je od minulého roku trochu out - ochrana Denuvo na skoro všech nových hrách.
×
×
 • Create New...