Ja osobne so skupinkou ludi ideme na Golemagg (gnome mage), bohuzial su tam CZ/SK no. Shazzrah je realm kde podla blue postu budu 10k+ queue (2-4h cakania).
Osobne si enermax musim zastat... Dobra znacka ktora vyraba dobre PSU... Mozno pri nizsich cenach nema najlepsie kusky ale ak sa ide vyssie tak je to mozno jedna z najlepsich z ktorych sa da vybrat.
Seasonic v tomto pripade urcite vyhrava.
Osobne mam REVOLUTION87+ 550W ERV550AWT-G [80+ GOLD]
http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=58&no=186
i5-4460 (najnizsia desktopova verzia) https://www.alza.cz/...60-d1481050.htm
i5-4690k (asi najpredavanejsi kus haswellu z i5 rady) https://www.alza.cz/...2141620.htm?o=2
popr mozes ist na skylake architekturu
https://www.alza.cz/intel-core-i5-6600k-d2905012.htm?o=1