Jump to content
Geekforum.cz

odysey

Moderátor
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

odysey last won the day on August 25 2017

odysey had the most liked content!

About odysey

 • Rank
  Profesionální­ Hater

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Kurvy, chlebíčky a chlast.
 • Projekt
  obscuro.cz

Recent Profile Visitors

1,864 profile views
 1. Tak už tam prodávám procesor, snad ho někdo koupí kurde Webu jako takovému není moc co vytknout, funguje to jen možná jiné barvičky ta azurová mi nejde po chuti A určitě přeložit ty AJ texty při registraci/přihlášení
 2. Díky :-) Zatím poprvé co sem ale viděl v doporučené sestavě serverový procesor
 3. Sorry, to sem uplně přehlédl - do těch 20k idealně. EDIT: Ale znáš to, čím méně tím lépe :-D
 4. Windows nemám, mno hlasitost..Určitě to nemusí být nejtišejší PC na světě, ale taky nemusí znít jako letadlo při zátěži
 5. Ahoj - máte nějaký tip na PC sestavu čistě Case a Střeva na úpravu obrázků ve photoshopu. Požadavky jsou jednoduché..vesměs rychlý chod Windows 10 a Photoshopu, rychlé zpracování velkých obrázků. (úprava RAW fotek). Nebude na hry, ale nevím jestli integrovaná grafika, nebude problém pro chod systému. Něco bych samozřejmě dokázal sestavit, ale vím, že jsou tu lidi, kteří se o to zajímají blíže, tak proč si nenechat poradit :-)
 6. R Rozumím ti. Ale doporučuju odstranit toho usera [email protected]:test .. Henzigo to jen tak z hecu zkoušel :-) Každopádně se přiznám, že kredit systém nemám fakt rád.. Je mi to takové nesympatické.
 7. Ahoj, přiznám se, že jsem k tomuto VPS docela skeptický. Né že by jsem měl něco proti mladým podnikavcům (viz. tvuj avatar zde) ale po zkušenostech s BuboSkladem (bubocloud) mam poměrně nedůvěru v mladé techniky. Proto se ptám, jaké projekty hostujete? A jak dlouho fungujete. Nedaří se mi pořádně nic najít na googlu a nemáte ani FB stránky, kde by sme so mohli číst realné recenze.
 8. odysey

  Pokémon GO

  Nemám rád takove hyped beta hry. Navíc hráči se zavazují nintendu dávat jim informace o své poloze (logicky) a taky záznamy z kamer na telefon.
 9. VPS budu brzo potřebovat, škoda, že mi banka nepodporuje platby do zahraničí zdarma ..
 10. odysey

  Diablo 3 - postavy

  Mě to nějak přestalo bavit ve 3 aktu od té doby jsem to nezapl :-D skoro 3/4 roku
 11. odysey

  Diablo 3 - postavy

  Ještě sem ani nedohrál klasickej D3
×
×
 • Create New...