Jump to content
Geekforum.cz

odysey

Moderátor
 • Posts

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

odysey last won the day on August 25 2017

odysey had the most liked content!

About odysey

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Kurvy, chlebíčky a chlast.
 • Projekt
  obscuro.cz

Recent Profile Visitors

3,125 profile views

odysey's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

226

Reputation

 1. odysey

  Web pro OC

  Chceš to na WP jo?
 2. odysey

  2017

  Hele speciální plány mám, rozjed pořádně internetovou TV pro svůj projekt obscuro.cz, pracuju na rádiovém pořadu, a zkusit se zdokonalit na RHEL distrách a dostat se do RedHatu
 3. Tak už tam prodávám procesor, snad ho někdo koupí kurde Webu jako takovému není moc co vytknout, funguje to jen možná jiné barvičky ta azurová mi nejde po chuti A určitě přeložit ty AJ texty při registraci/přihlášení
 4. odysey

  Web pro OC

  Čus a googlem si nic nenašel? Ja bych možná něco na disku vyhrabal, ale byla by to starší templata tak z roku 2014..
 5. Díky :-) Zatím poprvé co sem ale viděl v doporučené sestavě serverový procesor
 6. Sorry, to sem uplně přehlédl - do těch 20k idealně. EDIT: Ale znáš to, čím méně tím lépe :-D
 7. Windows nemám, mno hlasitost..Určitě to nemusí být nejtišejší PC na světě, ale taky nemusí znít jako letadlo při zátěži
 8. Ahoj - máte nějaký tip na PC sestavu čistě Case a Střeva na úpravu obrázků ve photoshopu. Požadavky jsou jednoduché..vesměs rychlý chod Windows 10 a Photoshopu, rychlé zpracování velkých obrázků. (úprava RAW fotek). Nebude na hry, ale nevím jestli integrovaná grafika, nebude problém pro chod systému. Něco bych samozřejmě dokázal sestavit, ale vím, že jsou tu lidi, kteří se o to zajímají blíže, tak proč si nenechat poradit :-)
 9. R Rozumím ti. Ale doporučuju odstranit toho usera [email protected]:test .. Henzigo to jen tak z hecu zkoušel :-) Každopádně se přiznám, že kredit systém nemám fakt rád.. Je mi to takové nesympatické.
 10. Ahoj, přiznám se, že jsem k tomuto VPS docela skeptický. Né že by jsem měl něco proti mladým podnikavcům (viz. tvuj avatar zde) ale po zkušenostech s BuboSkladem (bubocloud) mam poměrně nedůvěru v mladé techniky. Proto se ptám, jaké projekty hostujete? A jak dlouho fungujete. Nedaří se mi pořádně nic najít na googlu a nemáte ani FB stránky, kde by sme so mohli číst realné recenze.
 11. odysey

  Pokémon GO

  Nemám rád takove hyped beta hry. Navíc hráči se zavazují nintendu dávat jim informace o své poloze (logicky) a taky záznamy z kamer na telefon.
 12. Kde je vůle, tam je i cesta. Všechny z těch 3 možností co jsi uvedl jde ojebat. Mohl bych tu vše rozepsat, ale sem na to poměrně líný, jelikož jak říká Jamira. Jsou kvanta informací, která se dají spracovat. Obrovská kvanta.
×
×
 • Create New...