Ad očkování, něco na něm asi bude
7-denní incidence (kolik lidí mělo pozitvní test za posledních 7 dní, přepočítáno na 100000 obyvatel)
Tohle číslo dává rovnítko mezi "zdravé" a lidi "s covidem ale bez příznaků", kterým nebyl indikován test.
Ale mezi očkovanými (kterých je aktuálně asi 62%) se to šíří třetinovou rychlostí?
Ještě že takovýhle postoj "anti-vaxer" není moc u těch dalších nemocí, co jsou vymícené (nebo byly, až na ty šílené matky...) díky tomu - černý kašel, spalničky, neštovice... nebo třeba tetanus