Jump to content
Geekforum.cz

Ariczek

Uživatel
 • Posts

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

Ariczek last won the day on November 13 2021

Ariczek had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,118 profile views
 1. Tak jak jste na tom (o rok a něco později)? Já už jsem ready na WotLK
 2. Blizzard včera oznámil datum oznámení nového datadisku: https://worldofwarcraft.com/en-us/news/23783584/save-the-date-the-future-of-warcraft On April 19, the World of Warcraft development team will reveal the next expansion.
 3. Seznam novinek viz níže: https://www.wowhead.com/guides/patch-9-2-shadowlands-eternitys-end Je tu vlastně vůbec někdo aktivní na retailu? Já už se nemůžu dočkat guildovních RBG!
 4. Ariczek

  Covid topic

  Ulož.to nabízí 20 GB rychlého stahování. Musíte ovšem nahrát QR kód očkování Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/internet/ulozto-cz-ulozto-ockovani-podpora-qr-kod-ukladani-stahovani.A211129_102340_sw_internet_vse Tomu říkám marketing!
 5. Ariczek

  Covid topic

  Ad očkování, něco na něm asi bude 7-denní incidence (kolik lidí mělo pozitvní test za posledních 7 dní, přepočítáno na 100000 obyvatel) Tohle číslo dává rovnítko mezi "zdravé" a lidi "s covidem ale bez příznaků", kterým nebyl indikován test. Ale mezi očkovanými (kterých je aktuálně asi 62%) se to šíří třetinovou rychlostí? Ještě že takovýhle postoj "anti-vaxer" není moc u těch dalších nemocí, co jsou vymícené (nebo byly, až na ty šílené matky...) díky tomu - černý kašel, spalničky, neštovice... nebo třeba tetanus
 6. Ariczek

  Covid topic

  První podezření na mutaci Omikron v CZ. Název písmene použila Světová zdravotnická organizace od listopadu 2021 pro novou variantu B.1.1.529 koronaviru SARS-CoV-2. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mutace-koronavirus-covid-19-omikron-podezrely-pripad-potvrzeni-narodni-laborator.A211127_111653_domaci_lre „Vidíme nyní výraznou změnu v demografickém profilu pacientů s covidem-19,“ řekla Rudo Mathivhaová, vedoucí jednotky intenzivní péče nemocnice v johannesburské čtvrti Soweto. „Dostávají se k nám mladí lidé, třicátníci i lidé mezi dvaceti a třiceti. Někteří mají mírný průběh, jiní ale závažnou formu a někdy končí na jednotce intenzivní péče,“ podtrhla lékařka. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jihoafricka-republika-koronavir-omikron-ockovani-pandemie.A211127_103401_zahranicni_elk
 7. Ariczek

  Covid topic

  Ne, právě vůbec A proto by mě fakt zajímalo třeba, proč se pořád najde 39% obyvatel, kteří nejsou očkovaní? Jediný argument, který mě napadá, je zdravotní kontraindikace... Pokud by očkování nemělo žádný vliv, pak by poměr měl být 61:39 Počet nových případů covidu za 19.11 - poměr cca 33:66 : Hospitalizace nové 19.11 - poměr cca 44:56: A ještě jsem někde i viděl incidenci - porovnání kolik lidí průměrně nakazí jeden infikovaný... vycházelo to na cca 5 lidí od neočkovaného vs. 2 lidi od očkovaného pozitivního
 8. Ariczek

  Covid topic

  On tu není topic o covidu Co si o něm myslíte? Co o restrikcích, očkování? Jaký bude vývoj? Let the flame begin!
 9. Co se na nás chystá ve WoW!
 10. Kolik lidí stále hraje, či začne hrát s příchodem nejlepšího datadisku WoW, TBC?
 11. Ariczek

  GF Guilda

  Priest ilvl 197 pořád nikdo?
 12. Ariczek

  GF Guilda

  Tak pojď! Arénky bych klidně zašel akorát se při tom asi projeví můj sklon k cholerizmu
 13. Ariczek

  GF Guilda

  Hraju hlavně za Priesta, ilvl 184. A už to PVP začíná nějak vypadat, viz včerejší Arathi Blizzard (Arathi Basin v zimě). Fakt se nikdo nepřidá?
 14. Ariczek

  GF Guilda

  Tak jak to s váma vypadá? https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/burning-blade/Aribeth https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/burning-blade/Grulik Druid ilvl170, Priest doexpen včera, takže ilvl 143.
 15. Ariczek

  GF Guilda

  Jsme opět aktivní!
×
×
 • Create New...