Jump to content
Geekforum.cz

Clou

Clou
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Clou last won the day on August 6 2013

Clou had the most liked content!

About Clou

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kruntorad.cz
 • ICQ
  327-092-396
 • Skype
  kruntas.clou

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Hledáme vývojáře se zkušeností s vývojem Facebook aplikací (prosím alespoň o 3 fungující reference). Práce je na 1-2 týdny s možností dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti; Práce by měla započít dne 17. 4. 2017; Možnost práce z domova i z našeho pracoviště (Václavské náměstí, Praha); Úvodní schůzka i předání aplikace nutná na adrese našeho pracoviště; Dodavatel bude vybrán tento pátek 14. 4. 2017 (je tedy potřeba se s námi potkat do tohoto data); Platíme ihned po převzetí práce (převodem či hotově – je to na vás), záloha možná. Do zprávy prosím zašlete vaše reference, e-mail a telefon na adresu [email protected] S dotazy kdykoliv volejte na +420 777 50 77 40
 2. Clou

  Domácí síťové úložiště

  Měl jsem podobný problém, ovšem jsem ho vyřešil velmi jednoduše.. Pořídil jsem si XBOX (stačí bazarová 360, pokud nebudeš hrát moc často) a NAS a vše dal do sítě.. Hůrá, máme řešení do 10k a ještě si užiješ trošku zábavy
 3. Clou

  Nový PC

  Trošku se přidám, ani ne tak k řešení vhodného PC, ale spíš k otázce sdílení dat... Osobně doporučuji se naučit pracovat například s dropboxem, který má v aktuální chvíli 1 TB dat za nějakých 300 Kč/měsíc, případně využít oneDrive nebo vlastní řešení ownCloud, který vyřeší všechny vaše problémy. Osobně používám 2*1TB externí disk, kdy jeden mám připojený ke stolním pc a druhý k ntb. Tyto disky slouží pouze jako úložiště pro cloud. Je pravda, že stahování a aktualizace je občas trošku delší při větším objemu datu, ale to je prostě úděl pomalého internetu v ČR Takže.. všechny data dávat na cloud, je to levná záležitost a máš jistotu, že když nejsi úplně blbej, tak o svá data nikdy nepřijdeš, pokud se bojíš, že např. dropbox skočí, používej dva poskytovatele online úložiště. Doporučuju tedy mít jeden stolní PC jako hlavní a pracovní stanici a následně ntb (s 3g modulem), který sebou taháš kam potřebuješ..
 4. Clou

  PeopleGuild - Chytrá anonymní sociální síť

  A co šifrování dat veřejným a neveřejným klíčem? V tu chvíli by pak uživatelé měli kontrolu nad svými daty úplně vpohodě :-)
 5. Clou

  PeopleGuild - Chytrá anonymní sociální síť

  Jen je to pořád rozhozený :-) Kluci dejte si to na bootstrap a pak neřešíte tyhle kraviny
 6. Clou

  Poptávám vytvoření html/css webu

  Další katalog Firmy.cz? )) Budeš s tím mít starosti.
 7. Clou

  Redfolio - Webšablona

  Doporučím přejít na bootstrap = není čas na hrdinství a vytvářet nové kolo, když už ho někdo před tebou vytvořil také nemá smysl - to ad 1.. určitě bych očekával celou dobu přístup k menu, které mi prostě, když scrooluju dolu nějak chybí :-) Uprav a určitě to bude hezka thema
 8. Clou

  PeopleGuild - Chytrá anonymní sociální síť

  Máte k projektu nějakou dokumentaci? Máte nějakej výzkum jestli se to chytne a porovnání v čem budete lepší než ti před vámi? Osobně se mi zdá, že moc ne a funkce ani design webu mě k tomu nijak nepřesvědčuje. Dalším bodem je to, že vydáváte něco aby jste zjistili jestli se to chytí, takže tomu sami pořádně nevěříte a ztrácite tak čas na hodinách vývoje něčeho co zahodíte. Za mě: Věnujte se něčemu co má smysl a nebo nabídněte své zkušenosti ve vývoji někomu, kdo má nápad a cíl.
 9. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Omlouvám se za vzniklou chyby v e-mailu, beru na sebe tuto chybu ale to je asi tak jediné co tady může být z problém. Nejednalo se o poškození značku Uloz.si a nejedná se také ani o kopii webu, ikdyž u záložkovacích / sociálnách bookmarků jsou tyto funkce dost podobné. Primárním cílem této služby je vytvoření obdobného systému typu Delicious.com, v případě dalších problémů, můžeme řešit další věci kde koliv, jakkoliv, nemám stím problém. V systému je aktuální počet uživatelů minimální: 2 od Wladasse a 1 přes, který je přes jiné fórum. Chyba je opravena a již se nebude opakovat.
 10. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Já taky doufám, že mě někdo okrade Kromě mailu, kde vznikla chyba nedopatřením při vývoji systému to nemá s Uloz.si nic společnýho i funkčně je to dost rozdílné a podobné spíše Delicious.com.
 11. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Mail je opraven, vývojař ponese následky.
 12. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Silák jako guest
 13. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Krádež? Krádež systému, který je několikrát na netu a ještě máme rozdílný fce? No.. Nemyslím si, že jsem něco ukradl. Jediná chyba je v mailu, kterou jsem neviděl a nyní jí řeším aby tam nebyla. Vývojaři jsem poslal pouze seznam webů pro pochopení jak si to představuju.
 14. Clou

  Jak NEkopírovat weby

  Ano, můj projekt to opravdu je. Ovšem ještě není předanej o vývojaře tzn. nenesu zodpovědnost za chyby toho kdo web vyvíjí. Myšlenka byla chopena stejně jako je https://delicious.com a né jako ulož.si. Projekt Zalozsi.cz se funkcema liší než Uloz.si, takže o jakém kopárování se tady bavíme?
 15. Clou

  Spotify.com

  Zajímala by mě jen jedna věc, kterou jsem nenašel. Když si zaplatím premium a budu si stahovat song, platím za něj a tím pádem ho můžu dál šířit? Jde mi o to, že bych to využíval především pro veřejnou produkci jako DJ, kde 10 doláčů mě měsíčně fakt nezabije
×