Jump to content
Geekforum.cz

Clou

Clou
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Clou last won the day on August 6 2013

Clou had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kruntorad.cz
 • ICQ
  327-092-396
 • Skype
  kruntas.clou

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,305 profile views

Clou's Achievements

 1. Clou

  Pivo 2019

  Asi bych taky mohl.. koho tentokrát můžu polejt pivem? :D
 2. Taky se rád přidám.. Btw.. v Praze existují místa, kde se dá půjčit gril.. pivka si můžeme koupit každej sám (a nebo půjčit pípu a koupit štěně) a vykalit se ve stromovce?
 3. Hledáme vývojáře se zkušeností s vývojem Facebook aplikací (prosím alespoň o 3 fungující reference). Práce je na 1-2 týdny s možností dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti; Práce by měla započít dne 17. 4. 2017; Možnost práce z domova i z našeho pracoviště (Václavské náměstí, Praha); Úvodní schůzka i předání aplikace nutná na adrese našeho pracoviště; Dodavatel bude vybrán tento pátek 14. 4. 2017 (je tedy potřeba se s námi potkat do tohoto data); Platíme ihned po převzetí práce (převodem či hotově – je to na vás), záloha možná. Do zprávy prosím zašlete vaše reference, e-mail a telefon na adresu [email protected] S dotazy kdykoliv volejte na +420 777 50 77 40
 4. Měl jsem podobný problém, ovšem jsem ho vyřešil velmi jednoduše.. Pořídil jsem si XBOX (stačí bazarová 360, pokud nebudeš hrát moc často) a NAS a vše dal do sítě.. Hůrá, máme řešení do 10k a ještě si užiješ trošku zábavy
 5. Trošku se přidám, ani ne tak k řešení vhodného PC, ale spíš k otázce sdílení dat... Osobně doporučuji se naučit pracovat například s dropboxem, který má v aktuální chvíli 1 TB dat za nějakých 300 Kč/měsíc, případně využít oneDrive nebo vlastní řešení ownCloud, který vyřeší všechny vaše problémy. Osobně používám 2*1TB externí disk, kdy jeden mám připojený ke stolním pc a druhý k ntb. Tyto disky slouží pouze jako úložiště pro cloud. Je pravda, že stahování a aktualizace je občas trošku delší při větším objemu datu, ale to je prostě úděl pomalého internetu v ČR Takže.. všechny data dávat na cloud, je to levná záležitost a máš jistotu, že když nejsi úplně blbej, tak o svá data nikdy nepřijdeš, pokud se bojíš, že např. dropbox skočí, používej dva poskytovatele online úložiště. Doporučuju tedy mít jeden stolní PC jako hlavní a pracovní stanici a následně ntb (s 3g modulem), který sebou taháš kam potřebuješ..
 6. A co šifrování dat veřejným a neveřejným klíčem? V tu chvíli by pak uživatelé měli kontrolu nad svými daty úplně vpohodě :-)
 7. Další katalog Firmy.cz? )) Budeš s tím mít starosti.
 8. Doporučím přejít na bootstrap = není čas na hrdinství a vytvářet nové kolo, když už ho někdo před tebou vytvořil také nemá smysl - to ad 1.. určitě bych očekával celou dobu přístup k menu, které mi prostě, když scrooluju dolu nějak chybí :-) Uprav a určitě to bude hezka thema
 9. http://cnnn.blog.zive.cz/2010/09/online-os-vse-v-jednom-prohlizeci-velky-prehled/
 10. Máte k projektu nějakou dokumentaci? Máte nějakej výzkum jestli se to chytne a porovnání v čem budete lepší než ti před vámi? Osobně se mi zdá, že moc ne a funkce ani design webu mě k tomu nijak nepřesvědčuje. Dalším bodem je to, že vydáváte něco aby jste zjistili jestli se to chytí, takže tomu sami pořádně nevěříte a ztrácite tak čas na hodinách vývoje něčeho co zahodíte. Za mě: Věnujte se něčemu co má smysl a nebo nabídněte své zkušenosti ve vývoji někomu, kdo má nápad a cíl.
 11. Zní to lákavě.. aspoň bychom urovnali staré spory Takže pokud nebude nikdo proti, rád se také účastním
 12. Omlouvám se za vzniklou chyby v e-mailu, beru na sebe tuto chybu ale to je asi tak jediné co tady může být z problém. Nejednalo se o poškození značku Uloz.si a nejedná se také ani o kopii webu, ikdyž u záložkovacích / sociálnách bookmarků jsou tyto funkce dost podobné. Primárním cílem této služby je vytvoření obdobného systému typu Delicious.com, v případě dalších problémů, můžeme řešit další věci kde koliv, jakkoliv, nemám stím problém. V systému je aktuální počet uživatelů minimální: 2 od Wladasse a 1 přes, který je přes jiné fórum. Chyba je opravena a již se nebude opakovat.
 13. Já taky doufám, že mě někdo okrade Kromě mailu, kde vznikla chyba nedopatřením při vývoji systému to nemá s Uloz.si nic společnýho i funkčně je to dost rozdílné a podobné spíše Delicious.com.
×
×
 • Create New...