Jump to content
Geekforum.cz

Komalarn

Uživatel
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Komalarn last won the day on October 22 2018

Komalarn had the most liked content!

About Komalarn

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/03/1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://komalarn.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Vyvíjím webové aplikace s využitím HTML5, CSS3, PHP a JavaScriptu

Recent Profile Visitors

812 profile views
 1. Zkoušel jsi klávesnici testovat na jínem PC? Popř. zkusit jinou klávesnici a tom problémovém PC? Dost dávno jsem měl problém podobnýho charakteru. Nešlo teda o klávesnici ale o minimalizování oken pár minut po startu PC. Koukni na aplikace co se ti zapínají při startu. Pokud to PC dělá i s jinou klávesnicí, zkus bootnout do nouzového režimu. Podle mě to bude nějaká aplikace na pozadí (keylogger??), která dělá co nemá.
 2. Já osobně docela přemýšlím nakoupit starší použitý componenty (cca nVidia GTX 580 + nějakej 1155 i5) s rospočtem třeba 8-10tis a co z toho složím. Myslíte že se to vyplatí? Koukal jsem třeba na výkony (hodně) starých Intel 2 Quadů s ekvivalentně starejma grafikama (nVidia 9800GT) a ono to pořád tahá dobře. Sice to žere, ale výkon slušnej. Ono bazarovejch komponent je teď hafo, jen si říkam že kdyby třeba ten procesor odešel, jestli za 2 roky seženu ještě něco, co mi do tý 1155 bude pasovat. Má někdo podobnou myšlenku nebo třeba už něco podobnýho skládal? Jak byste se vy stavěli ke koupi p
 3. Ari, však ten web prakticky nefunguje O mě to našlo max. IP adresu, že mam Safari a že jsem loglej na FB (ostatní nezjistilo nebo zjistilo špatně)
 4. Komalarn

  Pokémon GO

  Ne, mam Windows Phone Ale spíš mě to nijak neláká. Když už hry, kde se chodí po městě, tak Ingress. Potenciál lokace podle GPS to využije mnohem líp než pokémoni, téma ,,války" 2 korporací o portály a jejich propojování je mnohem zajímavější a komunita taky není až tak malá. Pro příklad tady v HK to žije, den co den se tu mění portály a o všechno přicházim , Praha bude mnohem lepší i v malých městech, co jsem koukal na mapu, se to hejbe. Pořádají se i officiální eventy, dokonce i v Evropě a ne daleko (tušim, že něco bylo na Slovensku). Každopádně proti pokémonům nic nemám, ale není t
 5. Photoshop používám na design webů, na co asi Pravidelně mám zaplých 5-7 aplikací (Safari, Mail, Spotify, FileZilla, SublimeT, PS) a všechno v pohodě. Sice se to odrazí na baterce, ale to je asi jasný
 6. Já osobně mám 4GB ram a nemám problém (co se týče svižnosti systému tak i hry) Bazar podle mě neni špatná volba, pokud chceš ušetřit. Koukal bych se hlavně na počet cyklů baterky, pokud to chceš na cesty. A jestli teda chceš ušetřit a chceš jen něco na práci na cesty, tak v pohodě postačí i Air. Kamarád na něm funguje (taky 4GB RAM) přes 2 roky (hlavně photoshop) a nemůže si stěžovat.
 7. Proč AMD? No protože je znatelně levnější oproti Intelu a v takovýhle sestavě ti to ostatní komponenty brzdit nebude. Na hry ideál. //EDIT: Každopádně bejt tebou, Wlade, tak si připlatim dvojku a koupim nějakou 4jádro i5, přece jen ty AMDčka jsou o dost slabší i při hraní (smutnej single-core výkon a s tím spojená blbá optimalizace her)
 8. Jen tak OT, ale fakt si chceš koupit notebook kvůli SketchUp? Snad nejhorší nástroj na 3D co existuje To máš nějakou práci, kde v tom děláte?
 9. Komalarn

  Grafik

  Na themeforestu je spousta dobrejch šablon Přesně taková, kterou hledáš, tam nebude, ale to asi nikde. Stačí vybrat nejvhodnější a pak lehce poupravit.
 10. Komalarn

  Grafik

  http://themeforest.net
 11. Komalarn

  Blackhat

  Taky jsem kouknul a docela dost dobrej film Osobně bych dal tak 7,5/10, fakt se mi to líbilo
 12. Komalarn

  Blackhat

  Interstellar je taky skvělej film, ale vědecky je to pi***ina. Filmy jsou prostě filmy.
 13. Budeš to teda potřebovat? Kamarád by to udělal ale nechce se mu to dělat zbytečně
 14. Jaký všechny podstránky? Do kdy? U nás určitě seženu někoho kdo si rád přivydělá
 15. Komalarn

  GF Guilda

  Co třeba něco jako The Cult of Geek Freaks
×
×
 • Create New...