Jump to content
Geekforum.cz

Frostik

Uživatel
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Frostik last won the day on November 25 2014

Frostik had the most liked content!

About Frostik

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/03/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  design,xhtml,css,php,linux
 • Projekt
  wow-server.cz

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Maternia je jedním z největších prodejců kontaktních čoček v Evropě. Aktuálně vyřizuje skoro 40 000 objednávek měsíčně. Má 40 stálých zaměstnanců. Máme vlastní nástroje na sledování konkurence, cenotvorbu, emailing, optimalizaci skladových zásob, správu inzerce na zbožových vyhledavačích, nákupy zboží. Právě pracujeme na responzivním webu, novém skladovém systému a integraci exotických platebních metod. Hledáme třetího programátora do týmu, který nám pomůže s jejich rozvojem. V Maternii získáš: možnost pracovat na jedinečných projektech motivovaný a přátelský kolektiv příležitost pr
 2. Nebudu se k tomu nějak vyjadřovat, ale pravdou je, že pokud si majitelem projektu, pak nikoho nezajímá kdo dělal tu aplikaci jakou takovou. Takže větu "nenesu zodpovědnost za chyby toho kdo web vyvíjí" bych nebral tak vážně. Nechci aby někdo bral, že tento můj příspěvek je nějaké útočení, ale jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor na to, kdo nese za co odpovědnost.
 3. Je to možné, ale počítám možná rovnou s vlastním prostorem.
 4. Vzhledem k tomu, že v tuto chvíli projekt není výdělečný, tak nejsou finanční odměny. Projekt lidem přinese zkušenosti právě s tímto frameworkem, verzováním aplikace (git), základy správy serveru Linux a v případě, že se člověk u projektu odvědčí tak pracovní místo na HPP v plánovaném založení s.r.o. Více informací zasílám formou emailu.
 5. Jak píše Jamira. Mám už v CodeIgniteru nějaké části hotové, vymyšlené. Nicméně plánuji se právě naučit i Nette, ale na tento projekt jsem vybral Codeigniter.
 6. Ahoj Geeci, momentálně jsme začali s vývojem vlastního redakčního systému. Ano, redakčních systémů je hodně, ale jdeme trochu jinou cestou. V základu by se jednalo o přizpůsobené aplikace pro zvolené obory. Právě začal vývoj aplikace určené přímo pro restaurace, která by obsahovala všechny moduly (rezervace míst, rozvoz jídel, vytváření jídelních lístků včetně generování do PDF s výběrem šablon, automatické zasílání denních menu lidem, kteří si jej objednali a mnohem více.). Důležitou informací je, že aplikaci děláme pomocí frameworku CodeIgniter s využítím dalších prvků (Codemirror, Twitt
 7. Ahoj, níže posílám nabídku pilotního provozu emailvých schránek zdarma. Jedná se o chytré schránky, tudíž podobné jako Exchange. Chytré emaily - pilotní provoz ZDARMA Prvním 100 zájemcům nabízíme možnost využívat v bezplatném pilotním provozu nové e-mailové řešení a získat tak ZDARMA e-mailový prostor o velikosti 5GB a nejméně 2 chytré schránky, které podporují synchronizaci dat mezi zařízeními, sdílení a plánování, mají pohodlné ovládání z webového rozhraní a další funkce, jako inteligentní přílohy nebo integrovaný chat. Jako poděkování za spolupráci na pilotu nabízíme všem účast
 8. Průměrně to jde tak přes dvě kila denně, někdy to padne dolu. Většinou ale 60% new visitors, hodně se drží FB ke je 1.027 like.
 9. Je to tak, jak řikáš. Není to transparent, vím o tom už delší dobu, ale je to hrozná lenost. Co nejdříve to upravím a přidám to filtrování.
 10. Nově upravené měření stavu serverů do databáze každých 10 minut, aby byl load time rychlejší. Plánujeme udělat filtrování serverů podle datadisku, verze, xp ratů
 11. Přesně jak řiká ntdrt. Hrozně často řeším špatně napsané aplikace na hostingu Active24 a většinou jsou zacyklené zhulené dotazy k MySQL a zákazník se diví, že mu nejede web.
 12. Minimálně s 1, 2,3 a 4 bodem co píše Xmat musím souhlasit. Sám jako linuxák bych nechtěl linkovat soubory s hlídáním case-sensitive.
 13. Wladass tu doménu má a taky se mu podle mě nedaří ji prodat. Já mám třeba web na doméně wow-server.cz s tématickým obsahem, ale nepočítal bych s tím, že to prodám za nějaké slušné prachy Taky jsem s tím ani nepočítal, když jsem ji kupoval.
 14. Sice je to žiďárna, ale ano. Taky jsem si hru koupil.
 15. Tak určitě tu nejsou tak velké šance někoho najít jako na wowresource, ale zase si myslím, že když už by se tady někdo našel, tak je to člověk spolehlivější než na WS. Já kdybych měl čas, tak bych rád na nějakém serveru dělal dev. Nicméně proč Váš server není na wow-server.cz?
×
×
 • Create New...