Jump to content
Geekforum.cz

Wolf Officious

Uživatel
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Wolf Officious last won the day on August 3 2014

Wolf Officious had the most liked content!

About Wolf Officious

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/05/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Vlk, ve spojení s krutostí, násilím a smrtí, vždy patřil mezi nejvýznamnější symboly nejstarších náboženských představ lidí.
 • Projekt
  WLEZLEY.EU

Contact Methods

 • Skype
  wlk.wlezley

Recent Profile Visitors

1,031 profile views
 1. Hmm, poslední update 3 years ago. Hmm, hmm.
 2. "Vytvořením účtu souhlasíte s našima Podmínkama" To je tak krásně "velkohubě" napsaný, že se mi chce smát. A ono to snad běží na OpenVZ, jak tam mají v selectu ty taily od templatů, to je výborný. Ještě že tam jsou všechny možný templaty co jdou stáhnout, asi aby to bylo "přehlednější". Ale co. Nakonec... kdo by neodolal - nainstalovat si 32bit Fedoru 20, že? ...jen aby to nedopadlo jako slavná Kapusta. Taky mladej řízek a jak to dopadlo. Pak nám to musel prodat, aby jsme jeho zákazníky vytáhli z těch hoven.* *(hoven je koberec od Ikea )
 3. Ach bože! G3! Ty G3 jsou dnes už na nic. Už jsme vyřadili i G5. My používáme už jen G7 a G8. Máme DL120, DL160, DL320, DL360 (e, p, ...), DL380... A zajímavý jsou teď ty G9, viděl jsem hovádko na 4 CPU po 18ti jádrech (+HT = 36) = 144 HT "jader". Maximum 6TB RAM... A myslím že už budou na DDR4. Slintám, přátelé! EDIT: Jsem si všimnul až teď, jak je to téma starý.
 4. Skús raději linux Nebo - už jsi slyšel o ReactOS? Je to jako win, běží na tom MZ win binárky (exe) a klídek.
 5. Spíš čekni RAM - když chybuje, tak se to kolikrát uswapuje k smrti.
 6. Super zvuková kulisa, když děláte někde v tichu a nemůžete se soustředit. Osobně používám Brown noise (hluboký), pink je středo-tónový a white je vysoko-tónový. Můžete nastavit i náhodné posouvání hlasitosti, mono/stereo šum atd... http://playnoise.com/
 7. Chtělo by udělat něco takovýho v češtině volemipsum.cz Třeba... Ema mele maso. Franta vypil sklo mozkem bez chuti v našem e-shopu bez zrcadel jako v kostele. Kdo ráno přikryl Honzu? Godzila kálí nejlepší betonové stavby z povinného ručení, ale i křest rakvičky bez poplatků! Hodil mi ho tam. Skřípni! Boj u pralesa shořel přesto že měl křídla a uplaval jak bezkonkurenční server.
 8. Zdar! Používám generátor pro ikonku a podpis (a typ) creative commons licenci a tady to ještě není, tak to sem hodím. http://creativecommons.org/choose/?jurisdiction=cz Kdo tyhle licence nepoužívá, nechte to být. Mě to ale u některých veřejných projektů celkem vyhovuje. Pochopitelně tímto neodsuzuji GNU-GPL, to bych si musel urvat ruce koulema.
 9. Jo, já jsem to třeba neznal; narazil jsem na to náhodou... alespoň se to rozšíří.
 10. Zdarec. Narazil jsem na zajímavou věcičku, v pohodě si můžete na nečisto vyzkoušet svoje kódy (HTML, JS, CSS). Například: http://jsfiddle.net/zjfKG/ Pohoda, ne? (akorát po změnách musíte nahoře kliknout na RUN).
 11. Ale nejlepší je tahle verze http://www.youtube.com/watch?v=WA_a3u5TZcE
 12. Já si tohle hlavně nedovedu představit v praxi. Nikdy jsem nic podobného neviděl.
 13. Na škole mi za tohle profesor málem urval hlavu (W versus VA). Ale v podstatě není špatně ani jedno. Násobí se to učiníkem, když se počítá výkon. V pohodě. P.M.P.O. je strašná pakárna, nesnáším tenhle komerčně prodávanej "výkon". Nicméně, já (a mnoho dalších radioamatérů) si dokážu postavit zesilovač na dost slušný úrovni s reálným výkonem 500W i za těch 5.000 CZK. Mám hudbu rád a její kvalitní reprodukce je pro mě svatá. Asi nás takových bude víc.
×
×
 • Create New...