Neříkám, že mám 100bodů a že to něco znamená, jen jsem rád, když mi to ukáže, že mám správně nadpisy seřazené, vyplněné sitemap a robots,... . Asi to opravdu není ideální, ale pro takový zběžný přehled to určitě postačí .
Kód si samozřejmě kontroluji sám, ale tak někdy se udělají úpravy, smázne se jeden div a na ukoneční divu se zapomene, takhle mi to vyhodí aspoň hlášku (jako když by ten div úplně narušil kod tak to je jasný, ale někdy web zůstane stejný (záleží na CSS) a pak prd poznáš ).