Jump to content
Geekforum.cz

Zechy

Uživatel
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Zechy last won the day on January 31 2018

Zechy had the most liked content!

About Zechy

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/23/1995

Contact Methods

 • ICQ
  592-574-136

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Tady embeduješ obsah, který ti dává Pornhub, ten za něj zodpovídá. Takže otázka legálnosti je okey, jelikož nešíříš nic pirátsky, ale šíříš to pomocí nástroje, který ti sám pornhub dává a legálně.
 2. Čus, Není to nelegální, protože ty videa tam jsou přes iframe a odkazují na originál, tedy na videa co jsou na PornHub networks. Za shlédnutí videa dostáváš pessos na svůj affil účet co máš u nich, výše odměny záleží na traficu lidí, co na to koukají. Více zde: http://www.hubtraffic.com/ Oni ti ty videa i ve feedu poskytnou, takže ty ho jenom zpracuješ a zobrazíš u sebe na webu.
 3. Zechy

  Blackhat

  Já jsem se k němu teda také dostal a byl jsem spokojen, dostal jsem nějak to, co jsem očekával Doporučuji ke shlédnutí, na takový po pracovní odpočinek ideál.
 4. Zechy

  Blackhat

  Dlouhý přemýšlím, jestli se na tento film kouknu a nevím co mám od něj čekat...
 5. Zechy

  GF Guilda

  Jsem chudý student, bohužel
 6. Zechy

  GF Guilda

  Aktivně začnu hrát asi tak na konci května, nebo když bude nějaký větší melouch, abych si na to wowko vydělal
 7. Zechy

  World of Warcraft

  Tak jsem také propadl! Hamba mi... Zechy#2318
 8. Zechy

  GF Guilda

  Já se připojím taky, už instaluji. Jak přijdu z práce, zapínám Můj návrh: Geeks Alcoholics
 9. Škoda jen, že tyto hodinky lze připojit pouze k iOS 6 nebo iOS7. Jediné Android zařízení, které s hodinkami komunikuje je Samsung Galaxy S4 s Androidem 4.2.
 10. Volil bych spíše klasiku. Font je pěkný, ale je nečitelný což pak je k ničemu. Zkus použít Open Sans a nějakou jeho light verzi.
 11. Mně pořád přijde, že font toho textu v tom About Me je docela divný. Zkus trochu jiný
 12. Tak to je docela prasárna mít to všechno na jednu zásuvku. Něco špatně zapojíš a vyhodí ti to všechno, co je na tom napojeného.
 13. Jo o těch fontech vím, to je můj největší boj Nějak si nemůžu prostě vždycky vybrat tak, aby mi to to tam sedělo. Každopádně máš pravdu, těch ostrých/oblých hran jsem si ani nevšiml Díky
 14. Zdravím, Tak po delší době přináším zase jeden webdesign. Toto je ale jeden z mých prvních výtvorů na téma her. Takže poprosím o kritiku Design Díky, S pozdravem Zechy
×
×
 • Create New...