Jump to content
Geekforum.cz

GF sraz - účast


Wladass
 Share

Recommended Posts

Jako nestříhám zadarmo viď..Ale na GF udělám vyjímku...Pak si mám něco vydělat no.. :)

 

Taky se teda od tebe nechám, ale něco malého ti dám, abys teda neřekla. :D

 

Hele, takže (pro mě) změna plánu, nebudu tam moct být až do konce ale budu muset odjet už toho 19. v pondělí. Takže bych si chtěl ,,zarezervovat" místo u Sipa na cestu zpět do prahy. Dík :)

 

Dobrá, počítám s tebou a jsi zapsaný. ;)

 

 

Takže oznamuji, že mé auto je FULL, a to jak na cestu na akci, tak i zpátky.

Link to comment
Share on other sites

Ok, takže auta máme full. V průběhu týdne upřesním čas a místo srazu na odjezd a vyžádám si od vás telefony, kdyby něco. První investice bude 200kč za osobu na sud piva (nezajímá mě jestli někdo pije nebo nepije pivo :D ) a pak se rozhodí peníze za jídlo apod, ale to až na místě.

 

A kolik bude za těch X dní sudů? Vím, že minule jsme měli 1 a vystačilo to tak akorát..2 by mohly stačit, ne?

Link to comment
Share on other sites

...První investice bude 200kč za osobu na sud piva (nezajímá mě jestli někdo pije nebo nepije pivo :D ) ...

 

To mi přijde dost nedemookratický :D Já osobně povezu svoje věci už za poměrně vysokou částku a pak ještě dávat 2 kila za pivo, kterýho se stejně ani nedotknu, mi přijde poněkud divný :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...