Jump to content
Geekforum.cz

Sip

Uživatel
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Sip last won the day on November 11 2015

Sip had the most liked content!

About Sip

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/17/1988

Contact Methods

 • ICQ
  349074586

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,062 profile views
 1. My za Hordu jsme nakonec na serveru Razorgore.
 2. Ono to vypadá, že možná ani má Gehennasu neskoncime, lidi se strašně boji těch front na přihlášení, tak se možná půjde na nějaký z těch novějších serveru. Tak jasný, to už je tvoje věc, jak chceš hrát, já se jen nabízel.
 3. A vy budete zakládat nějakou guildu? Nebudete se chtít připojit k nám, aby se cz/sk komunita na Gehennasu zbytečně netříštila?
 4. Zdar a sílu vespolek. :) My už jsme spár staryma lidma, co se známe z dávných časů WoW, domluveni, že půjdeme do cz/sk guildy Laughing Skull, kde nebudou zadní pitomi streameri a není to nic hardcore guilda, takže by tam měla být pohodová atmosféra. Je to horďácká guilda a nejspíš se půjde na server Gehennas. Lidi pořád pribiraji, takže pokud by někdo chtěl, můžete se připojit. ;-)
 5. Sip

  World of Warcraft

  Problém je v tom, že tihle kokoti a čuráci jsou na obou stranách... Každý nadává na tu nebo tu frakci, ale je to opravdu úplně stejné.
 6. Sip

  Sip

  Bladesip Race: Troll Class: Warrior Main Spec: Protection Professions: Alchemy[222] & Herbalism[226] Realm: Drak'thul Guild: bez guildy Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bladesip/simple
 7. The.Big.Bang.Theory.S07E15 http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg293433#msg293433 Aktuální stav titulků můžete sledovat na: www.neXtWeek.cz
 8. Tak a máme tady další díl TBBT - S07E14. http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg292976#msg292976
 9. Který myslíš? 7. série by měla fungovat celá. Ty předtím jedině zkusit najít někde na ulozto, webshare, nebo tak ,tam by měli být.
 10. Můj BattleTag je kdyžtak: Sip Případně i id: #2935
 11. Dnes začala open beta HEARTHSTONU v EU, takže kdo ještě nemáte klíč a chcete tuhle smažbu vyzkoušet, tak máte šanci. http://eu.battle.net/hearthstone/en/
 12. Omlouvám se, nějak jsem po začátku 7. série sem zapomněl dávat linky. Všechny díly 7. série, co zatím vyšly, můžete najít postupně zde: http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg282492#msg282492 Další díly budu od teď zase přidávat po jednom, jak budou vycházet.
 13. Já na pročištění systému používám pravidelně Wise Care 365 a jsem s ním naprosto spokojen. Každopádně tohle, podle mě, vypadá na nějakou závažnější chybu, než jen "obyčejně" zaprasený systém a myslím si, že ti nakonec stejně asi nezbude nic jiného než formát. Normálně bych se s tím člověkem dohodnul na reinstalu, zazálohovat data, co potřebuje a nazdar. Vím, že jsi psal, že to chce až jako poslední možnost, ono je to vždycky až ta poslední možnost, ale pokud je to úplně total kaput, tak mu to pročištění, i kdyby pomohlo, stejně nepomůže na moc dlouho. Rozhodně lepší si na den sednout, udělat f
 14. Sip

  World of Tanks

  Klidně si mě můžete taky přidat: Bladesip Ale až to budete hrát delší dobu, tak už vám to taky tak strašně moc super nepřijde, až zjistíte, jak op jsou některé tanky (teda hlavně stíhače tanků).
×
×
 • Create New...