Jump to content
Geekforum.cz

Sip

Uživatel
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Sip last won the day on November 11 2015

Sip had the most liked content!

About Sip

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/17/1988

Contact Methods

 • ICQ
  349074586

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Sip

  World of Warcraft

  Problém je v tom, že tihle kokoti a čuráci jsou na obou stranách... Každý nadává na tu nebo tu frakci, ale je to opravdu úplně stejné.
 2. Sip

  Sip

  Bladesip Race: Troll Class: Warrior Main Spec: Protection Professions: Alchemy[222] & Herbalism[226] Realm: Drak'thul Guild: bez guildy Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bladesip/simple
 3. The.Big.Bang.Theory.S07E15 http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg293433#msg293433 Aktuální stav titulků můžete sledovat na: www.neXtWeek.cz
 4. Tak a máme tady další díl TBBT - S07E14. http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg292976#msg292976
 5. Který myslíš? 7. série by měla fungovat celá. Ty předtím jedině zkusit najít někde na ulozto, webshare, nebo tak ,tam by měli být.
 6. Můj BattleTag je kdyžtak: Sip Případně i id: #2935
 7. Dnes začala open beta HEARTHSTONU v EU, takže kdo ještě nemáte klíč a chcete tuhle smažbu vyzkoušet, tak máte šanci. http://eu.battle.net/hearthstone/en/
 8. Omlouvám se, nějak jsem po začátku 7. série sem zapomněl dávat linky. Všechny díly 7. série, co zatím vyšly, můžete najít postupně zde: http://www.nwf.cz/index.php?topic=81094.msg282492#msg282492 Další díly budu od teď zase přidávat po jednom, jak budou vycházet.
 9. Já na pročištění systému používám pravidelně Wise Care 365 a jsem s ním naprosto spokojen. Každopádně tohle, podle mě, vypadá na nějakou závažnější chybu, než jen "obyčejně" zaprasený systém a myslím si, že ti nakonec stejně asi nezbude nic jiného než formát. Normálně bych se s tím člověkem dohodnul na reinstalu, zazálohovat data, co potřebuje a nazdar. Vím, že jsi psal, že to chce až jako poslední možnost, ono je to vždycky až ta poslední možnost, ale pokud je to úplně total kaput, tak mu to pročištění, i kdyby pomohlo, stejně nepomůže na moc dlouho. Rozhodně lepší si na den sednout, udělat formát a všechno mu tam zpátky doinstalovat znovu, než se s tím týden srát a hledat, co, kde, kdy, jak a proč.
 10. Sip

  World of Tanks

  Klidně si mě můžete taky přidat: Bladesip Ale až to budete hrát delší dobu, tak už vám to taky tak strašně moc super nepřijde, až zjistíte, jak op jsou některé tanky (teda hlavně stíhače tanků).
 11. A zkoušel jsi to s notebookem zapojeným v síti (na nabíječce a v zásuvce) i s vypojeným ze sítě? Ono, když je to zapojený v zásuvce, tak se občas může stát nějaký výkyv v síti a pak je možné, že notebook zareaguje nějakým podobným stylem, už jsem o tom slyšel. I když tohle mi nepřijde moc pravděpodobné, když ti to dělá tak často. Ale nevím, třeba ti to nějak pomůže. A ještě, nemáš v té zásuvce, kde máš zapojený noťas, zapojeno ještě něco jiného? Mně např. se občas odpojí klávesnice, co mám zapojenou do USB portu, když zapínám lampičku, kterou mám zapojenou ve stejné zásuvce jako notebook. Musím pak tu klávesnici vytáhnout a znovu zapojit, aby fungovala správně.
 12. 1. ESET Smart Security 2. Eset má v sobě Firewall 3. viz. 2. (Firewall od Windowsu je jen taková poslední křeč, rozhodně to není dostatečná ochrana) 3.1. Windows defender jednoznačně dostatečná ochrana není 4. Ano - Wise Care 365 5. Ano - zdravý rozum 6. Jen to, co obsahuje Wise Care 365, tedy hlavně povypínání zbytečných programů, co se jinak normálně startují při zapnutí pc. Na ochrany od Microsoftu se spoléhat nedá, jsou naprosto k ničemu, což konečně nedávno přiznal i samotný Microsoft. Vždycky je na prvním místě samozřejmě to, jak člověk používá mozek a až potom ochrany, ale vzhledem k tomu, co (a kde) se dnes po síti potuluje, bych nějakou kvalitní ochranu rozhodně doporučoval.
 13. Sip

  Dragon's Dogma

  Překládat se to musí, protože to je důležitý termín a je to "čeština" pro hru, tzn. že všechno, co jde, musí být přeloženo - a také by, samozřejmě, mělo být přeloženo, aby si hru mohli zahrát a vychutnat se vším všudy i lidé naprosto neznalí angličtiny, proto se dělají češtiny.
 14. Sip

  Dragon's Dogma

  Prosím všechny dobré duše o pomoct. Konkrétně se mi (nám) jedná o překlad anglického výrazu Arisen, který se v této hře objevuje jako "titul" hlavního hrdiny (a nejen jeho) a hráč je tak ve hře oslovován. Abych vysvětlit, o co jde: Arisen je titul lidí, které si vždy vybere drak a pozře jim srdce, ale tito lidé přežijí (je to prostě součást "nezvyklostí" toho smyšleného světa), čímž jim zůstane po této události velká jizva na hrudi a defakto se "znovu narodí", obrazně řečeno. Drak je s těmito lidmi, kterým pozřel srdce, pomocí té jizvy propojený a mohou spolu, jistým smyslem "komunikovat" a navíc, dokud je drak naživu, tak tihle Arisen nemohou zemřít přirozenou smrtí (ale násilnou jo) ani na nemoc a nestárnou. Když drak zemře, všem Arisen, kterým pozřel srdce, se zpětně "přidá" věk, který se jim v průběhu spojení s drakem, kdy nestárli, nepočítal (takže velká část jich zaklepe bačkorama). Pár poznámek: "Nejpřesnější" překlad slova Arisen je "vzniklý", nebo "povstalý", ale to se nám (překladatelskému týmu) osobně vůbec nelíbí, podle nás to zní hrozně. "Zrozený" nechceme použít, protože to přesně nevystihuje stav věci a "Znovuzrozený" zase proto, protože to zní divně a ten název je strašně dlouhý. Jinak, měl by se zachovat ten formát "přídavného jména". Prosím, o vyjádření názoru v anketě a, pokud libo, tak i pomocí komentu. Díky. Zatím převažuje asi "Zjizvený", ale rádi bychom znali názor ostatních "nezainteresovaných" lidí.
×
×
 • Create New...