Zdravím, starí priatelia.
Keďže som nechcel zakladať nové vlákno, chcem sa spýtať taktiež na urýchlenie chodu avšak nie Windows 7, ale novej verzie Windows 8.
Notebook má 6 mesiacov a štart je nechutne pomalý, keď vidím ako iným sa zapína 10 sekúnd a podobne. Ten notebook sa bootne do Winu za pár sekúnd to áno, avšak keď hneď po štarte zapnem internetový prehliadač, trvá asi minútu až dve pokým sa zapne a je schopný normálne fungovať.
Zatiaľ sa chystám spraviť vyčistenie OS antivírom. Čím to ešte môže byť?
Ďakujem veľmi pekne.