Jump to content
Geekforum.cz

GF sraz - účast


Wladass
 Share

Recommended Posts

To wladass: Už to napočítej kolik celkem každej :D

 

Jn, taky by se mi hodilo znát částku, kterou tam ,,povinně" budu muset nechat :D (Když nepočítám to, co si sám koupím ,,pro sebe" a tak)

Nerad bych tam táhnul zbytečně moc peněz pak, protože bych to určitě všechno utratil :D

Link to comment
Share on other sites

To šíp: V kolik vidíš, že budeme v Praze v pondělí?

 

Mně to je celkem jedno, ještě se nikdo nevyjádřil k tomu, v kolik by potřeboval odjet. Diskuze na toto téma je otevřená už od začátku. ;) Ale pokud se v neděli večer bude pít, jako že určitě ne, jsme skoro všichni přece abstinenti :D , tak bych to viděl až někdy na později odpoledne, abych neřídil s alkoholem v krvi. :)

Link to comment
Share on other sites

No, mně poslední autobus domu z Florence jede v 16:45 takže ten potřebuju nutně stihnout. Nevím, jak dluho trvá cesta z Cvikova do Prahy, ale potřeboval bych rezervu abych se dostal včas na Florenc a taky abych byl nějak vepředějc ve frontě. Takže tak abych na Florenci byl kolem 16:20. Snad to vyhovuje.

Link to comment
Share on other sites

No, mně poslední autobus domu z Florence jede v 16:45 takže ten potřebuju nutně stihnout. Nevím, jak dluho trvá cesta z Cvikova do Prahy, ale potřeboval bych rezervu abych se dostal včas na Florenc a taky abych byl nějak vepředějc ve frontě. Takže tak abych na Florenci byl kolem 16:20. Snad to vyhovuje.

 

Dobrá, není problém, tak 16:20 si dáme jako deadline, abys byl v Praze na Florenci.

Link to comment
Share on other sites

Co ten bobisu jede nejede?

 

W: Tady to je jo? https://maps.google....=en&sa=N&tab=wl

 

Jop to je ono, je to u východu z Metra. Nechám vám na sebe číslo a můžete cinknout kdyby něco.

 

Já dorazím nejspíš až v sotobu, jedu do Český Lípy a v pátek mám jednu akci, nějak se tam dopotácím z Luxoru :D :D

 

Takže se mi uvolnilo místo v autě. Vezu Kerol a Xmata zatím :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...