Jump to content
Geekforum.cz

Hookyns

Uživatel
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Hookyns last won the day on November 16 2016

Hookyns had the most liked content!

About Hookyns

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/05/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://rjdev.net
 • ICQ
  318246142
 • Skype
  Po domluvÄ›

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  AirSoft, Military, PCs, webová tvorba a programování.
  Computer: Call of Duty 4, 6 a 8, Battlefield 4, Company of Heroes, LoL, StartCraft
  Webová tvorba: HTML(5), CSS(3), JS, PHP, SQL, Flash, ASP.NET
  Programování: VB.NET, C#, C++, Java, Node.js
 • Projekt
  rjdev.net
 1. Tady máš logo od nejlepšího grafika na fóru.
 2. Hookyns

  Klikátor

  Hlavně nenápadně vám nic neříká? Mých 532 je také podvodem, ale držím se mota hlavně nenápadně.
 3. Hookyns

  Klikátor

  Ty modré čtverečky ti přeskakují po určitém čase, ne jen po kliknutí. Takže si pravděpodobně klikl hned po tom, co se sám přesunul, tzn. klikl si na bílé. Zkus zapnout tu hru a na nic neklikej, jen se dívej. Cca po minutě je to už šílené.
 4. To je hodně malý detail. Ale když už, tak v1 mi přijde lepší, ta užší mezera vypadá líp.
 5. No vidíš to. To jsem se ani nepodíval, každopádně problém je stejný. Dělá to tak dost lidí, že nastyluje nadřazený prvek a odkaz nechají jen jako text. Taky by nebylo na škodu z toho menu udělat <nav>, nemluvě o ostatních věcech, které by mohly také využít HTML5 elementy, když už je ten web v HTML 5.
 6. Položky v menu nejsou klikatelné, a to myslím tak, že si styloval li a né a, takže musím najet a kliknout přesně na text a to není moc user-friendly.
 7. Hookyns

  Geek Banner

  Já musel teď po ránu vidět 3 cykly, abych to stihl dočíst. A asi ani kdybych nebyl ospalý, tak bych to nepřečetl napoprvé, když bych ten text neznal. :/
 8. Takovou odpověď možná nehledal, ale takové hodinky se prostě nevyrábějí, tudíž může být rád alespoň za ten hodně stručný principielní popis, jak si to vyrobit sám.
 9. To je fakt no. Jinak to hradlové pole je nějak na principu PROM/EPROM, že se při naprogramování vytvoří natvrdo cesty toho obvodu z jednotlivých hradel?
 10. A jaký v tom bude rozdíl? Jen místo procesoru použiješ hradlo, ale bude to dělat principielně to samé ne? Pořád budeš od toho časového obvodu brát data a pak je nějak zpracovávat/zobrazovat. Je fakt, že jsem s hradlovým polem nikdy nic nedělal, ale co jsem se teď díval - cca 5 min. googlování, tak jediný rozdíl vidím v tom, že se hradlo bude složitěji programovat než picaxe. Klidně se nechám poučit, nemám v tomto oboru zrovna velké zkušenosti.
 11. Tak si takové hodinky vytvoř. Stačí ti obyčejný mikroprocesor a nějaký malý display. Například picaxe 08M2 - který mimochodem stojí jen 49Kč - a k tomu asi podpůrný časový obvod RTC DS1307 (určo by se to dalo udělat i bez něj, ale bylo by to možná složitější). S trochou štěstí by se to pak dalo zabudovat do nějakého pouzdra ("vykuchaných" hodinek). A budeš mít 100% jistotu, že to bude fungovat přesně podle tvých představ.
 12. Můj BattleTag: RomanThGreat
 13. To s tím pojmenováním složek jsem chtěl taky hned na začátku napsat, ale nechtěl jsem hned rýpat, tak jsem raději nic nepsal. Chtěl jsem počkat, jak by pokračoval dále.
×
×
 • Create New...