zdravim
muj nazor prosim neberte jako ANTI GW2 post
Tahle hra je naprosto uzasna o tom neni zadna spekulace a vsak kdyz se nad tym zamyslim a porovnam ji s treba s WOW tahle hra nema asbolustne zadny endgame, prisel sem na to totiz ze vsichni moji znamy i kolegove v praci jen casual hranim udelali FULL exotic gear za par tydnu jen z profese, a co dal? pvp no
rad bych upozornil ze na GW2 existuji i boti i hacky a ruzne toolsky kdyby byl zajem klidne sharnu lidi co mne znaji trochu vic z WS tak vedi ze boti to je moje
jen prosim neze mne ukamenujete je to jen muj nazor samozrejme tuhle hru vubec nehatuju, je to skvela hra ale casem omrzi, nema to co ma treba wowko. ze je porad co delat.