Jump to content
Geekforum.cz

Stoner

Uživatel
  • Posts

    62
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Stoner

  1. Distributor licene na MOP prave spustil akci na dnesny den!-ZNOVA
  2. mne osobne se to moc pozdava, ale nejsem grafik takze nevim co bych tam zlepsil pro mne je to dokonale a dival sem se na to i na mem htc a vsechno ok
  3. frostik a komalarn mate to v PM henzigo taky
  4. ak by bola moznost platby paypal mas noveho zakaznika na 99% ak vsetko dobre dopadne
  5. Zdravim Dokazem vam sprostredkovat bezkonkurecne ceny hernych titulov za super ceny pre SK a CZ hracov Pokial mate zaujem si o daku hru skuste ma kontaktovat Topic budem priebezne updatovat pripadne sa ma mozte spytat na cenu PMkou alebo na skype bulo_pl icq:297 385 568
  6. zdravim muj nazor prosim neberte jako ANTI GW2 post Tahle hra je naprosto uzasna o tom neni zadna spekulace a vsak kdyz se nad tym zamyslim a porovnam ji s treba s WOW tahle hra nema asbolustne zadny endgame, prisel sem na to totiz ze vsichni moji znamy i kolegove v praci jen casual hranim udelali FULL exotic gear za par tydnu jen z profese, a co dal? pvp no rad bych upozornil ze na GW2 existuji i boti i hacky a ruzne toolsky kdyby byl zajem klidne sharnu lidi co mne znaji trochu vic z WS tak vedi ze boti to je moje jen prosim neze mne ukamenujete je to jen muj nazor samozrejme tuhle hru vubec nehatuju, je to skvela hra ale casem omrzi, nema to co ma treba wowko. ze je porad co delat.
×
×
  • Create New...