Jump to content
Geekforum.cz

Henzigo

Specials
  • Posts

    162
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    20

Everything posted by Henzigo

  1. Je to tu zaspamované a člověk co napíše jen jeden post musí mít velké štěstí, aby byl vylosovaný
  2. Však příjde banda cigánů a za 5 minut je po stromě ... navíc fortuna nabádá k trestnému činu .. jdeme je žalovat
  3. No jak jsem to tak četl na tom internetu, tak se o to určitě někdo pokusí
  4. Takže fortuna dala kurz 300 na to, že někdo ukradne na staromáku vánoční strom. ... Šel by někdo do toho semnou ? :D http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/vanoce/vanocni-strom-na-staromestskem-namesti-v-praze
  5. Copene si fakt chytrý člověk ... takovej se jen tak nevidí
  6. Tak dobře no taky se přidám Sice nevím co bych na to udělal, ale tak nevadí
  7. Šel jsem do Quanta (nebo jak se to píše) koupit si zapalovač. Příjdu k pokladně a povídám paní, jestli nemají zapalovače. Ona odpovídá "Máme, ale tebe to nemusí zajímat, protože ti ještě asi nebylo 18." Po tomhle se na mě všichni koukali jako na blbce, protože jsem chytl nehoráznej výbuch smíchu
  8. Já už zapomněl, že jsem vůbec tipoval
  9. dokázal jsem vstát po párty hard ... tomu říkám úspěch
  10. Symbian nikdy ... nejsou na něho skoro žádné aplikace a když jo, tak jsou placené, aji Acrobat Reader si musíš zaplatit, prostě blbost ... Symbian těžce nedoporučuju
  11. To, že musíš odpovědět, je blbý
  12. Henzigo

    Len tak

    16 Geekforum, google , fackforum email, google, fb, geekforum, wowresource DnB, Dubstep ... vlastně skoro vše až na metal hafo PHP nekouřím tak cca 6 hodin 0 :/ ale motorka bude na jaře spal dál, byl bych línej je vypnout mezerník 6
  13. Alenka v říši divů: <div><div><di­v><div><div><div>A­LENKA</div></di­v></div></div></div></di­v>
  14. Henzigo

    Windows 8

    nene přes desktop to jde normálně .. teda alespoň mě
  15. Henzigo

    Windows 8

    Tak ten prohlížeč nepouštěj přes metro
  16. Henzigo

    Windows 8

    Mám Pro verzi a jsem spokojen ... A jak už psal kupkoid, jediné co bych vytknul jsou shutdown a restart
  17. Já vylezl z postele a to už klobouk dolů : D ... pak jsem se nervoval nad svým winem a dneska mám v plánu udělat ... nic
  18. Datacentra ... A jako jsou krásná
  19. Měl jsem ho na serveru jako admina, jenže tento člověk nehnul ani prstem. Později mě požádal o hosting pro svůj Diablo III server, jenže jak jsem mu domluvil web a vše bylo připraveno tak to odvolal. Po nějaké době začal nadávat Murkovi, kterému se ale později omluvil. Jestli věřit nebo ne ti neřeknu, ale tohle jsou moje zkušenosti s ním
×
×
  • Create New...