Mě už ten telefon fakt začíná srát... pořád na něm něco nefunguje, pořád se něco sere
Aneb co se mi stalo za posledních cca 15 hodin:
Přijaté sms se ukážou až po restartu.
Že někdo volá se neukáže vůbec.
Z nějakého důvodu se sám přepíná do stavu held awake, za noc přijdu i o 50% baterky, když jsem ten telefon ani neměl v ruce...
Nebo třeba telefon úplně ztratí signál a pomůže zas jen restart...
Netušíte někdo čím to je ? Aplikace jsem poslední dobou žádné nové neinstaloval... abych si to tím dodrbal a fakt už mě to sere
A jaký máte zkušenosti s androidem vy ?