Jump to content
Geekforum.cz

Affiliate program Ledsolution.cz


Lukáš Rymer
 Share

Recommended Posts

Ledsolution.cz je internetový obchod s LED osvětlením všeho druhu. E-shop nabízí úsporné řešení osvětlení pro domácnosti, firmy i obce – LED žárovky, zářivky či diodové pásky, také LED reflektory, panely, pracovní světla, lampy, svítidla a lustry, LED osvětlení určené pro veřejné a venkovní prostory či průmyslové objekty a také nouzové LED osvětlení. K zakoupení je také bohaté příslušenství k nabízenému zboží, chytrá elektronika a gadgety.

Nabídka LED osvětlení je přehledně rozdělená na LED světelné zdroje, světla, osvětlení a příslušenství. Pokud si zákazník z nabídky nevybere, může si nechat vytvořit světelný projekt a následně vyrobit osvětlení na míru. Kromě prodeje široké nabídky produktů její zaměstnanci poskytnou také individuální a odborné poradenství, servis a mnoho dalších kvalitních služeb.
Zákazníci jsou s Ledsolution.cz spokojeni, protože internetový obchod nabízí široký výběr zboží, příznivé ceny a vysokou kvalitu, nabízená LED světla splňují normy EU, jsou bezpečná a také šetrná k životnímu prostředí. Na všechno zboží je poskytována 5 let záruka. Oceňují rychlost doručení a komunikaci se zaměstnanci obchodu, jejich ochotný přístup a odbornost. Samozřejmostí je kvalitně zabalené zboží, vše potřebné pro montáž a srozumitelné návody jsou také součástí dodávky.

Na webu Ledsolution.cz najdete kromě nabídky všechny návody v češtině Jak vybrat LED a mnoho užitečných rad kolem LED osvětlení v článcích na blogu, který je součástí internetové prezentace. Na Ledsolution.cz mohou výhodně nakupovat nejen koncoví zákazníci, ale díky konceptu B2B velkoobchodu i profesionálové, mezi které patří prodejny s elektromateriálem, elektromontéři nebo třeba architekti.

Po dlouhých letech, kdy měl e-shop Ledsolution.cz v Liberci pouze svůj sklad s LED osvětlením, se rozhodl otevřít vlastní showroom ve dvoře bývalého Stavokombinátu v ulici Dr. Milady Horákové. Veškeré produkty, které zákazník najde na webových stránkách, si teď může prohlédnout v reálu, samozřejmě si je vyzkoušet a za stejnou cenu jako na internetu i koupit.

Ledsolution affiliate program svým partnerům nabízí provizi až 5 %.

K dispozici jsou bannery a XML feed, povolení pro cash-back, emailing, obsah, kupónové weby.

Přímá PPC kampaň je zakázána. V nepřímé PPC musí být brandová klíčová slova včetně překlepů ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. V případě zájmu o mailing je ho potřebné zaslat na schválení. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty.

Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...