Zdravím , Včera jsem dokončil a doladil šablonu na které makám asi necelý týden. Kdyby měl někdo zájem tak si ji může stáhnout tady(ulož.to)
Jinak prosím o zanechání textu napravo v patičce a také toho odkazu co tam je, šablonu samozřejmně můžete upravit jak je libo.
Taky prosím o vaše postřehy a nápady co mám ve své budoucí tvorbě vylepšit nebo jestli s ní mám rovnou praštit
Málem bych zapomněl je tam také PSDčko a v něm je nadesignovaný slider ze kterého jsem upustil.
jo a preview šablony je tady http://maosoft.org/templates/redfolio/