Jump to content
Geekforum.cz

Affial.com

Uživatel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Affial.com last won the day on April 26 2019

Affial.com had the most liked content!

About Affial.com

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nová kampaň v síti Affial - Angličtina bez biflování Unikátní online forma učení angličtiny (s rodilým mluvčím) metodou Imitum. Vybrat si můžete podle Vašich potřeb. V nabídce je online kurz pro děti, začátečníky, mírně pokročilí, pokročilí a také rodinný balíček. Svoje si najdou i byznysmani s kurzem obchodní angličtiny. Cookies 360 dní! CZ i SK trh. Propagační materiály Bannery Slevový kupón již brzy Informarce o kampani a registrace ZDE.
 2. Nová kampaň v síti Affial - Powelogy Eshop Powerlogy přináší na trh funkční potraviny čisté chuti, které neoslabují organismus, ale dodávají velmi kvalitní, a spolehlivou energii pro tělo a mozek. Všechny produkty jsou bez rafinovaného cukru, umělých barviv a konzervantů. Produkty neobsahují ani lepek, laktózu, či sóju a tak jsou vhodné i pro různé specifické skupiny jako jsou low-carb, paleo, vegetariáni, či dokonce vegani a vyznavači ketogenickej stravy. Propagační materiály Bannery XML feed Fotky produktů Informarce o kampa
 3. Nová kampaň v síti Affial - PROFIphotoshop Profiphotoshop nabízí vzdělávací kurzy pro všechny, které baví práce s obrazem. Naučíte se pracovat ve Photoshopu a následnou úpravu fotomontáží včetně maskování. Kurzy jsou určené především pro začátečníky a pokročilé uživatele. Propagační materiály Bannery PPC bez omezení Informarce o kampani a registrace ZDE.
 4. Nová kampaň v síti Affial - LetterArt Online škola letteringu a kaligrafie, kde se naučíte psaní Brush Penem, tužkou, fixami, anebo křídou. Vše pomocí jednoduchých kurzů z pohodlí domova. Propagační materiály Fotky produktů Slevový kupón Informarce o kampani a registrace ZDE.
 5. Nová kampaň v síti Affial - Restart-Energy V e-shopu Restart-energy.cz najdete kvalitní fitness potraviny pro sport a aktivní životní styl. V nabídce jsou například proteinové a energy kaše, chutné smoothie, aminokyselinové, iontové a proteinové nápoje. Propagační materiály Fotky produktů Bannery Slevový kupón Informarce o kampani a registrace ZDE.
 6. Nejnovější kampaň v síti Affial.com - myKeto MyKETO je ketonová dieta, která obsahuje chutné proteinové jídla a nápoje určené pro rychlé a snadné hubnutí. Objevte oblíbené a výhodné MyKETO dietní balíčky. Propagační materiály Fotky produktů Bannery Informarce o kampani a registrace ZDE.
 7. Nejnovější kampaň v síti Affial.com - Natu.cz V e-shopu NATU najdete široký výběr zdravých potravin, výživových doplňků a přírodní kosmetiky. Cílem je nabídnout poctivé 100% přírodní výrobky pro výživu a zdravý životní styl s mottem "Love nature, love yourself". Propagační materiály Fotky produktů XML feed se připravuje Bannery se připravují Informarce o kampani a registrace ZDE.
 8. Nejlepších 5 kampaní v říjnu 2019 podle počtu prodejů: Erexan.eu KetoMix.cz Namaximum.sk Primulus.cz Vimax.cz Nejvyšší provize v říjnu: 2527 Kč (98,87 €) Registraci do naší sítě můžeš provést zde: https://www.affial.com/
 9. Ahoj, jsme česko - slovenská affiliate síť Affial.com. Momentálně máme 62 kampaní, především pro CZ a SK trh (navíc 2 kampaně pro Maďarsko a 1 pro Rumunsko). Seznam kampaní najdete ZDE. Nabízíme exkluzivní kampaně s vysokou provizí (provize 20% a více není výjimkou) Expresní vyplácení faktur (do 3 pracovních dnů) Vstupní bonus 8€ Systém Post Affiliate Network Kvalitní support (affiliate manažeři, když budeš cokoliv potřebovat) Umíme vyplatit provize pro právnické i fyzické osoby z České republiky a také Slovenské republiky. Důvěru v nás má již více n
×
×
 • Create New...