Jump to content
Geekforum.cz

Mafiánska hra Stokagame


Copenhagen
 Share

Recommended Posts

Čaute,

 

opäť ma chytila mafiánska hra StokaGame a preto by som Vás chcel pozvať nech si ju zahrajeme spolu :D Pred zhruba rokom sme ju aktívne hrali z Henzigom a Wlada to tiež trošku chytilo.

 

Link na hru: http://www.mojemafie.cz/StokaGame/

 

Info o hre:

 

Mafie se každý normální člověk bojí. Tyto záhady a dobře spolupracující kriminální organizace jsou postrach každého občana, který dodržuje zákon. Děsivá éra Mafie začala v Itálii na ostrově Sicílie už v 1900. Ozbrojená loupež, vražda a další násilné zločiny: tyto chlapy nic nezastaví. Devíti z desíti nevyřešených případů veřejná nedůvěra vůči vládě rapidně stoupala.

 

Dnes se nacházíme v 21-tém století a Mafie pořád žije. Během posledního století se situace nezlepšila. Naopak, ještě se zhoršila. Celý svět sledoval, jak více a více Mafií se dokázalo dopustit strašných zločinů, a nikdo je nezastaví. Auta jsou ukradena, pancéřové náklaďáky s penězmi jsou unesena, civilisté jsou šikanováni svými milovanými každý týden a zranění plní nemocnice. Skončí to vůbec?

 

Jako Mafián si vražděním zlepšujete svoje schopnosti, řešíte problémy a zvyšujete si respekt u ostatních Mafií. Zustaňte chadným a vyřešte situaci chytře. Hodně Mafiánů dělá chybu trávením jejich kriminálních šancí příliš očividným vystupováním. Takhle Vás akorát dostanou. Proč se chlubit svojí známostí a úspěchy, když celý svět zločinců se zajímá pouze o tyto dvě věci? Abyste v tomto světě přežili, musíte všechno promýšlet, dlouho pozorovat a ve správnou chvíli zaútočit. To je jediná cesta k úspěchu.

 

Vaší kariéru začnete sám jako nováček jako mnoho dalších nezkušených zločinců okolo Vás. Vraždění by mělo být přenecháno ostatním. proč si špinit ruce, když to může někdo udělat za Vás. Jak Vám začne růst reputace, získáte více respektu a peněz a Vaše schopnost se zlepší. Mezitím si udržujte nízký profil a lidé si budou myslet, že jste neškodní. Nezapomeňte: buďte ostražitý s Vašimi sousedy, oni by také mohli být v Mafii!.

 

Stručne: Ide vlastne o mafiánsku hru, kde musíte kradnúť, zabíjať ostatných hráčov, robiť misie a rôzne iné aktivity mafiánov.

 

Obrázky z hry:

 

http://www.mojemafie...ens_cz/big3.png

http://www.mojemafie...ens_cz/big1.png

http://www.mojemafie...ens_cz/big2.png

 

Verím, že sa registrujete a spolu založíme nejakú úpsešnú mafiu :P

 

Link na hru: http://www.mojemafie.cz/StokaGame/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...